Volgt ons op YOUTUBE/  FACEBOOK of  INSTAGRAM voor leuke workouts om deze periode GEZOND & SPORTIEVE thuis door te brengen!


BUITEN SPORTEN #per 1 juni

Beste leden van SportClub West Friesland,

Wij gaan ons nu, per 1 juni, richten op buiten sporten met 50% korting op jouw abonnement. Vanwege de corona regels en verplichtingen mogen we nog niet binnen sporten. Buiten mag dat wel.

Wij gaan 300 m2 buitenterrein middels een 2 stevige evenementtenten overdekken zodat we ook vrije fitness buiten kunnen laten plaatsvinden. 

Jij ontvangt zo snel mogelijk meer informatie over de roosters en regels van de trainingen.

Ook de groepstrainingen gaan naar buiten.

Wij vinden het per 1 juni klimatologisch verantwoord om buiten de hele dag sport aan te bieden. Na het afwachten van diverse scenario’s zijn we nu voorbereid op 2 mogelijkheden. Zowel buiten sporten als op 1.5 meter binnen sporten zijn goed uitvoerbaar en snel inzetbaar.

Jouw buiten sport-abonnement voor 50% korting

Voor het buiten sporten gaan wij 50% procent van het abonnement rekenen. Je betaalt dus de helft. Wij vinden buiten sporten weliswaar een goed alternatief echter vinden we het niet hetzelfde als de situatie binnen in ons centrum vandaar 50% korting op jouw abonnement.

Met deze verlaging hopen wij je steun behouden tot we weer binnen ons centrum mogen openen.   

Hoe nu verder?

1.    Zolang we buiten sporten kost het abonnement 50% van het huidige tarief.

2.    Jij ontvangt nog steeds 2 maanden abonnementsgeld ter compensatie op het moment dat wij weer binnen mogen sporten.

                    a.    Dit geldt voor lidmaatschappen die ongewijzigd blijven en doorlopen.

                    b.    Voor deze groep trouwe leden beloven we geen tariefsverhoging voor het hele jaar tot 1 september 2021.  

Natuurlijk zijn we ook aangeslagen door het feit dat wij als laatste in de rij van alle bedrijven en organisaties aan kunnen sluiten om onze SportClub te mogen openen. Tegelijkertijd begrijpen we ook dat alle besluiten gericht zijn ter bewaking van de algemene gezondheid voor alle mensen in Nederland. We moeten helaas accepteren dat wij hierin hard worden geraakt, daarom willen wij ons vooral richten op de positieve mogelijkheden die we kunnen benutten zoals buiten sporten.
 

Wij hopen jullie met deze positieve instelling van harte welkom te heten bij onze OUTDOOR SportClub,  

Namens het volledige team van SportClub West Friesland,  

Met vriendelijke groet,

Vincent & Jacqueline van Gelderen

Cyntia Borges 

_________________________________ 

Toelichting maandelijkse contributie - mei

Beste leden van SportClub West Friesland, 

We zijn in verregaande voorbereiding op een 1.5 meter sportsamenleving. Zo hebben we alle apparaten met voldoende ruimte uit elkaar geplaatst en bereiden we ons voor op de hygiëne maatregelen en een adequate sport & loop route om op 20 mei te kunnen starten met sporten. 

Het hele team is alle leden enorm dankbaar voor de vele positieve reacties in deze bizarre tijd waarin we met z’n allen zorgen voor het terugdringen van het virus zodat degenen die het nodig hebben de juiste zorg kunnen ontvangen bij het bestrijden van deze nare ziekte.

Zonder uw steun was het onmogelijk om ons voortbestaan te waarborgen! Onze waardering betalen wij terug door korting te geven op uw lidmaatschap vanaf het moment dat we de deuren weer mogen openen voor jullie om te sporten.  

Hoe nu verder?

  ·       Wij innen de maandelijkse contributie van de maand mei & en gaan de 8 weken (= 2 maandabonnementen) van het niet kunnen sporten door verplichte sluiting compenseren d.m.v. een korting op het abonnementstarief over de periode t/m eind december 2020.

Dit geldt voor lidmaatschappen die ongewijzigd blijven en doorlopen.

Voor deze groep trouwe leden beloven wij geen tariefsverhoging voor het hele jaar tot 1 september 2021.

·       Bij een opgezegd abonnement wordt het niet-sporten door verplichte sluiting gecompenseerd door na afloop van het abonnement een gratis verlenging te verlenen met een zelfde tijdsbestek als die van de verplichte sluiting.

Uiteraard hopen wij, net als iedereen, dat deze gezondheidscrisis en uiteindelijk ook financiële terugslag, zo min mogelijk mensen met ernstige gevolgen zal raken. 

Wij zijn ontzettend dankbaar voor uw steun en vertrouwen op korte termijn waardoor we op een iets langere termijn alles weer netjes recht kunnen zetten. Mede door uw steun kunnen onze trainers zich nu richten om achter de schermen online workouts & trainingen te maken. 

Laten we hopen dat met inzet van heel Nederland deze crisis zo snel mogelijk overwonnen is en dat wij je, namens het hele team, weer gezond en wel mogen verwelkomen in onze SportClub. 

Namens het volledige team van SportClub West Friesland,

 

Met vriendelijke groet, 

Vincent & Jacqueline van Gelderen

Cyntia Borges 

__________________________________  

Van de trainers & medewerkers voor de LEDEN

Beste leden van SportClub West Friesland,

Jullie steun wordt enorm gewaardeerd door het team van trainers en medewerkers.

We zijn op de achtergrond druk bezig om het centrum aan te passen aan de nieuwe normen van de samenleving t.b.v onze collectieve gezondheid.

Onze trainers missen je natuurlijk ook, hieronder een aantal reacties:

 Perry Smits

Het woord crisis wordt in het Chinees met twee karakters geschreven. Het ene staat voor gevaar, het andere voor mogelijkheden. Een prachtige quote van John F. Kennedy die voor mij als voor zovelen geldt in deze barre tijd. Een tijd van onzekerheden maar ook een tijd voor rust en onthaasting. Ja, ik mis het geven van mijn spinninglessen. Ik mis de lach op de gezichten van de deelnemers. Het praatje na de les met soms een kop koffie of thee. Ik mis mijn collega’s. Dit alles niet zonder reden. Samen zullen wij ons hier doorheen moeten slaan en juist dit samen gevoel krijg ik als ik de hartverwarmende mails lees van velen van jullie gericht aan ons. Echt geweldig om te zien hoe jullie achter je eigen sportclub en haar mensen staan! Daar put ik zeker nu nog energie uit en heb ik geen spinfiets voor nodig. Houd dit allen vast. Wij zijn achter de schermen ondertussen ook drukdoende met online lessen op ons eigen YouTube kanaal en social media. Zeer binnenkort zijn ook spinninglessen hierop te volgen op je eigen spinningbike die je bij ons als lid kunt lenen. Blijf gezond en ga op geregelde tijden even lekker naar buiten en houd afstand. Bewegen is namelijk niet alleen goed voor het lijf maar vooral NU belangrijk voor de mindset. Dank voor jullie steun en tot snel in Sportclub West-Friesland. Groet, Perry

Cyntia & Simone

Dag lieve leden,

Wij, Cyntia & Simone van de administratie missen jullie gezelligheid en het praatje aan de balie. Wij zijn achter de schermen bezig met o.a. beantwoorden van e-mails en het opnemen alsmede uploaden van filmpjes voor onze social media's. Hopelijk mogen wij jullie weer snel ontvangen. 😀

Kid,

Dag allemaal,

ik kan niet wachten om jullie weer lekker af te beulen met een nieuwe spin of bootcamp les!

we moeten helaas nog een tijdje wachten voor we weer aan de slag kunnen, maar als het een beetje meezit kunnen we na 28 april weer beginnen! tot dan zullen we het moeten doen met de thuisworkouts. zet hem op!

Kid 

Jadey,

Lieve iedereen,

Hopelijk gaat het goed met jullie. Ook ik kan niet wachten tot mijn lessen op de sportClub weer door kunnen gaan! Ik ben onwijs trots op iedereen die met mijn online trainingen meedoet, blijf op de hoogte want er komen er nog veel meer aan! Ik wens jullie veel positiviteit en gezondheid toe in deze gekke tijd. Hopelijk tot snel.

Veel liefs van Jadey

 

We kunnen met z’n niet wachten om je weer te zien.

  Namens het volledige team van SportClub West Friesland,

  Met vriendelijke groet,

Cyntia, Simone, Ewoud, Kid, Jadey, Natalya, Alexander, Beau, Perry, Ewout, Cindy, Debby, Elske, Claire, Franklyn, Ricardo, Nikki. 

__________________________________ 

Toelichting compensatie & maandelijkse contributie

Als eerste zijn wij als sportschool enorm dankbaar voor de vele positieve reacties en ondersteuning van trouwe leden in deze bizarre tijd waarin we met z’n allen zorgen voor het terugdringen van het virus zodat degenen die het nodig hebben de juiste zorg kunnen ontvangen bij het bestrijden van deze nare ziekte.
 
Jouw ondersteuning en het steunpakket van de regering is van allergrootst belang voor het voorbestaan van de sportschool en voor het behoud van de trainers en andere werknemers van het team van ons sportcentrum.
 
Hoe gaan wij nu om met de situatie ten aanzien van het niet kunnen sporten gedurende deze periode van verplichte sluiting?
 

  • Wij innen de maandelijkse contributie van de maand april & gaan de volledige tijd van het niet kunnen sporten door verplichte sluiting compenseren d.m.v. een verlaagd abonnementstarief over een nader te bepalen periode.


Dit geldt voor lidmaatschappen die ongewijzigd blijven en doorlopen.

 
Voor deze groep trouwe leden beloven wij geen tariefsverhoging voor het hele jaar tot 1 september 2021.
 

  • Bij een opgezegd abonnement wordt het niet-sporten door verplichte sluiting gecompenseerd door na afloop van het abonnement een gratis verlenging te verlenen met een zelfde tijdsbestek als die van de verplichte sluiting.

 
Uiteraard hopen wij, net als iedereen, dat deze gezondheidscrisis en uiteindelijk ook financiële terugslag, zo min mogelijk mensen met ernstige gevolgen zal raken.
 
Wij zijn ontzettend dankbaar voor uw steun en vertrouwen op korte termijn waardoor we op een iets langere termijn alles weer netjes recht kunnen zetten. Mede door uw steun kunnen onze trainers zich nu richten om achter de schermen online workouts & trainingen te maken.
 
Laten we hopen dat met inzet van heel Nederland deze crisis zo snel mogelijk overwonnen is en dat wij je, namens het hele team, weer gezond en wel mogen verwelkomen in onze SportClub.
 
Namens het volledige team van SportClub West Friesland,
 
Met vriendelijke groet,
 
Vincent & Jacqueline van Gelderen
Cyntia Borges

 

__________________________________ 

Informatie - inzake corona crisis

Allereerst hopen wij dat het virus jou, of mensen in je omgeving, niet zal treffen en als dit wel zo is dat het geen ernstige gezondheidsgevolgen zal hebben. 

Aangaande het coronavirus en jouw sport abonnement bij ons willen wij je namens de SportClub tegemoetkomen en vragen tegelijkertijd je begrip omdat wij je in de toekomst van dienst willen blijven zijn. 

Voor onze leden die het huidige sport abonnement in deze onzekere tijd ongewijzigd laten hebben wij de volgende mededeling: 

  • Wij compenseren de volledige tijd waarin sporten bij ons onmogelijk is geweest door de verplichte algemene landelijke sluiting vanwege het coronavirus. 
  • Wij garanderen je, gedurende de compensatie periode, dat jouw tarief van het abonnementsgeld minimaal met 1 jaar na jouw huidige abonnementsperiode niet wordt verhoogd. 

Na 6 april zal er meer duidelijkheid zijn ten aanzien van de duur van de crisis. Wij zullen je dan direct opnieuw informeren over de gang van zaken op dat moment en de wijze waarop wij zullen compenseren. 

Wij danken je voor het vertrouwen dat je ons hebt gegeven door lid te zijn van onze SportClub. Wij wensen iedereen alle gezondheid toe en hopen je spoedig weer te mogen begroeten in ons sportcentrum. 

Met vriendelijke groet, 

Namens het team van SportClub West Friesland,

 

Vincent & Jacqueline van Gelderen

Cyntia Borges